Jong Rouveen

Laatste uitslag
Jong WZC - Jong Rouveen  ·  1-2


 

Programma
Geen programma bekend.

Uitslagen
18/04Jong WZC-Jong Rouveen1-2
16/11Jong Rouveen-Jong SVM5-4
18/10Jong Rouveen-Jong WZC1-2
25/05Jong Rouveen-9 x 9 9-9
18/05Jong Rouveen-9 x 910-10

Jong Rouveen wint in Wapenveld

De beloften speelden di 18/4 een oefenpot tegen WZC waar de gemiddelde leeftijd iets hoger lag dan bij ons,er werd gestart in een 1:4:4:2 opstelling.In het begin was het even wennen aanelkaar wat ook resulteerde in de 10 min in een 1-0 voorsprong voor WZC,vanuit middenveld werd door een steekpass de rechterspits bereikt die Daan kansloos liet.Rouveen had het lastig in balbezit,werd vaak de lange bal gekozen wat makkelijk te verdedigen was voor WZC.Toch bracht Daimen Rouveen op 1-1,een lange trap van Frank werd goed op gereageerd door Daimen en hij stond plotsklaps 1 op 1 met de keeper,hij scoorde beheerst.Dit doelpunt bracht het team een boost,werd slimmer gehandeld,linies stonden korter op elkaar bij zowel balbezit als bij balbezit tegenstander.Rouveen ging dus met een redelijk goed gevoel de rust in.Na rust een aantal omzettingen,Elrik,Dylan,Wander en Matthias kwamen in het veld.Direct na rust ging het team flitsend van start kreeg in korte tijd 3 mogelijkheden om de score uit te breiden,er werd goed gevoetbald waarbij zeker vermeld mag worden dat Matthias Mijnheer een geweldig debuut maakte bij Jong Rouveen,als een regisseur op het middenveld zette hij prima de lijnen uit.In de 80 minuut stond hij dan ook aan de basis van de 1-2 nadat hij Daimen met een prima pass bereikte,Daimen rondde deze kans uiterst bekwaam met links af.Met een goed gevoel werd de kleedkamer opgezocht,conclusie van deze avond dat dit team veel perspectief biedt voor de toekomst.

 

Gr

 

Sjon

 

 

 

Lees meer
 

(update)Jong WZC-Jong Rouveen di 18/4 in Wapenveld

Dinsdag 18 April spelen de beloften een wedstrijd in Wapenveld om 19.45u tegen de leeftijdsgenoten van WZC,
begeleiding en selectie ziet er voorlopig als volgt uit:

Coach; Arjan Schra
Leider: Sjon Keuning
Assistent scheids:Theo Bolks


Selectie bestaat uit de volgende spelers:

Hendrik Knol- Ruben Korterink-Milan Smit-Niels Ubak--Dylan Bisschop-Wander Kolk-David Bouwmeester-Thomas Harink-Daimen Schra-Marcel Tiemes-Frank Wolters-Matthias Mijnheer-Daan Kattenberg-Elrik Schra.

We vertrekken om 18.15u,en de volgende heren nemen een auto mee:
Sjon-Ruben-Niels-Theo-Hendrik.



Gr

Sjon 
Lees meer