Wedstrijdzaken

Wat doet deze commissie?
De commissie wedstrijdzaken  zorgt voor de planning en goede verloop van de (competitie, beker en oefen) wedstrijden. De belangrijkste taken zijn: 
- Verzorgen van correspondentie met de KNVB inzake wedstrijdsecretariële aangelegenheden   (tijdswijzingen of datumwijzigingen van wedstrijden, afgelastingen doorgeven, wedstrijdformulieren verzenden)
- Contactpersoon voor de tegenstanders met betrekking tot wedstrijdsecretariële aangelegenheden
- Zorgt voor de winter – en zomerstop oefenwedstrijden 
- Zorgt voor coördinatie bij afgelastingen. Het inlichten van leiders, scheidsrechters, tegenstanders enz.
- Planning van alle scheidsrechters van jeugd- en seniorenwedstrijden 

Wie zitten in deze commissie?
Voorzitter/ Wedstrijdsecretaris selectie: Theo Harink       06 53 52 13 90
Wedstrijdsecretaris lagere senioren:       Erik Dunnik      06 44 02 59 48
                                            
Wedstrijdsecretaris pupillen (D,F,E): Rene Kok

Scheidsrechtercoordinator (groot veld): Gert Kuiper 
Scheidsrechtercoordinator (klein veld): Elriko Slager & Niels Ubak  

Onder het kopje clubinfo is te zien wie voor welk team wedstrijdsecretaris is.


Hoe kan ik deze commissie bereiken? 
Theo Harink 06 53 52 13 90 (tg.harink@hetnet.nl)
Erik Dunnik 06 44 02 59 48
Elriko Slager
André Mussche
Ilse van Lente
Gert Kuiper
Niels Ubak
Vincent Buitenhuis

Verantwoordelijk bestuurslid: Theo Bolks 06 15 14 55 27
Emailadres: theobolks@hotmail.com    

 

 

Gebruik trainingsveld winterperiode

In de (winter)maanden januari en februari is het zaak om zo veel mogelijk op het kunstgrasveld te trainen en niet op de grasvelden.

Alleen bij noodzaak uitwijken naar veld 5. En bij slechte weersomstandigheden dus niet.
Dan is het zaak om met de andere trainers even te overleggen en de kunstgrasvelden zodanig in te delen dat een ieder een fatsoenlijk stuk krijgt om te kunnen trainen.

Veld 2 is sowieso geen standaard trainingsveld. Alleen in overleg met de commissie Wedstrijdzaken kan er een uitzondering gemaakt worden !!

Op de drukke donderdag avond is de afspraak gemaakt dat alle senioren teams op kunstgras kunnen trainen. Dat houdt in dat de 2e selectie om 20.30 uur verkast naar het pupillenkunstgrasveld (veld 4) zodat het 3e elftal en de overige senioren op veld 1 kunnen trainen! Zodoende hoeven we niet te schuiven met aanvangstijden en hebben alle groepen een fatsoenlijk stuk trainingsveld tot hun beschikking.

Voor trainers zaak om de training in die gevallen ook aan te passen aan de grootte van het beschikbare veld.

We hopen in deze op medewerking van een ieder!!

Lees meer
 

Scheidsrechters februari 2018

Zaterdag

24/02   SC Rouveen JO8-1    - FC Klazienaveen JO8-1   10.00 xxx

24/02   SC Rouveen JO13-1  - FC Meppel JO13-1           10.30 Maarten Petter

24/02   SC Rouveen 4           - Flevo Boys 5                  14.30 Ton Slag

Zaterdag

03/03   SC Rouveen JO13-1- De Weide JO13-1           10.00 elftal v/d week (1e)

03/03   SC Rouveen 6         -  Pesse 3                        14.00 Ton Slag

03/03   SC Rouveen 5         -  SCN 3                          14.30 Harm Hoeve

03/03   SC Rouveen 1         - WZC Wapenveld 1          14.30 D.J. Funcke (KNVB)

Zaterdag

10/03   SC Rouveen JO9-2  - Alcides JO9-3                 09.00 ouder JO9-2

10/03   SC Rouveen JO11-2 - Havelte JO11-1G           09.00 elftal v/d week (2e)

10/03   SC Rouveen JO17-1 - Nieuw Buinen JO17-1     10.15 xxx

10/03   SC Rouveen MO17-1 - SVM MO17-1                10.30 elftal v/d week (2e)

10/03   SC Rouveen JO15-2  - Diever/Wapse JO15-1   10.30 elftal v/d week (2e)

10/03   SC Rouveen VR1       - Nieuwleusen VR1          12.00 xxx

10/03   SC Rouveen 4           - Oldeholtpade 1             14.00 xxx

10/03   SC Rouveen 3           - SVN'69 2                     14.30 xxx

10/03   SC Rouveen 2           - FC Meppel 3                 14.30 xxx

Zaterdag

17/03   SC Rouveen JO9-1    - SJO JVZ JO9-1             09.00 ouder JO9-1

17/03   SC Rouveen JO11-1  - Olyphia JO11-1            09.00 elftal v/d week (6e)

17/03   SC Rouveen JO15-3  - Olde Veste JO15-5       09.00 elftal v/d week (6e)

17/03   SC Rouveen MO13-1 - St/Willemsoord MO13-1  09.00 elftal v/d week (6e)

17/03   SC Rouveen JO11-3  - Olde Veste JO11-8         09.00 xxx

17/03   SC Rouveen JO8-1    - Hoogeveen JO8-1          10.00 ouder JO8-1

17/03   SC Rouveen MO17-1 - Flevo Boys MO17-1        10.15 xxx

17/03   SC Rouveen JO15-1  - Heeren. Boys JO15-2     10.30 xxx

17/03   SC Rouveen JO13-2  - Noordscheschut JO13-2  10.45 xxx

17/03   SC Rouveen JO19-1  - FC Meppel/Alc. JO19-2   12.00 xxx

17/03   SC Rouveen 6          - Noordscheschut 5           14.00 xxx

17/03   SC Rouveen 5          - Steenwijk 1                    14.30 xxx

17/03   SC Rouveen 1          - DSV'61 1                       14.30 KNVB

Zaterdag

24/03   SC Rouveen JO11-2  - Steenwijkerwold JO11-1  09.00 Theo Huisman (3e)

24/03   SC Rouveen JO11-1  - SJO JVZ JO11-2              09.00 Jos Bouwmeester (3e)

24/03   SC Rouveen JO8-2    - SJO WIJC JO8-2             10.00 ouder JO8-2

24/03   SC Rouveen JO17-1  - SVV'04 JO17-1               10.15 xxx

24/03   SC Rouveen JO13-1  - Olde Veste JO13-2          10.30 Peter Huisman (3e)

24/03   SC Rouveen VR1       - Olympia'28 VR1             12.00 xxx

24/03   SC Rouveen 4           - VHK 3                           14.00 xxx

24/03   SC Rouveen 2           - FC Klazienaveen 2          14.30 xxx

24/03   SC Rouveen 3           - Flevo Boys 4                  14.30 xxx

Zaterdag

31/03   SC Rouveen MO17-1  - SWZ Sneek MO17-1     10.15 elftal v/d week (1e)

31/03   SC Rouveen 1            - VEVO 1                       14.30 KNVB

LET OP: AANVANGSTIJDEN ZIJN ONDER VOORBEHOUD !!

Lees meer