Wedstrijdzaken

Wat doet deze commissie?
De commissie wedstrijdzaken  zorgt voor de planning en goede verloop van de (competitie, beker en oefen) wedstrijden. De belangrijkste taken zijn: 
- Verzorgen van correspondentie met de KNVB inzake wedstrijdsecretariële aangelegenheden   (tijdswijzingen of datumwijzigingen van wedstrijden, afgelastingen doorgeven, wedstrijdformulieren verzenden)
- Contactpersoon voor de tegenstanders met betrekking tot wedstrijdsecretariële aangelegenheden
- Zorgt voor de winter – en zomerstop oefenwedstrijden 
- Zorgt voor coördinatie bij afgelastingen. Het inlichten van leiders, scheidsrechters, tegenstanders enz.
- Planning van alle scheidsrechters van jeugd- en seniorenwedstrijden 

Wie zitten in deze commissie?
Voorzitter/ Wedstrijdsecretaris selectie: Theo Harink       06 53 52 13 90
Wedstrijdsecretaris lagere senioren:       Erik Dunnik      06 44 02 59 48
                                            
Wedstrijdsecretaris pupillen (D,F,E): Rene Kok

Scheidsrechtercoordinator (groot veld): Gert Kuiper 
Scheidsrechtercoordinator (klein veld): Elriko Slager & Niels Ubak  

Onder het kopje clubinfo is te zien wie voor welk team wedstrijdsecretaris is.


Hoe kan ik deze commissie bereiken? 
Theo Harink 06 53 52 13 90 (tg.harink@hetnet.nl)
Erik Dunnik 06 44 02 59 48
Elriko Slager
André Mussche
Ilse van Lente
Gert Kuiper
Niels Ubak
Vincent Buitenhuis

Verantwoordelijk bestuurslid: Theo Bolks 06 15 14 55 27
Emailadres: theobolks@hotmail.com    

 

 

Scheidsrechters november 2017

Zaterdag

25/11   SC Rouveen JO11-1  - Emmen JO11-2             09.00 Bart Kattenberg

25/11   SC Rouveen JO11-2  - Alcides JO11-3              09.00 Gerco Ritsma

25/11   SC Rouveen MO13-1 - Alcides MO13-1            09.00 Derk Knoll (4e) ??

25/11   SC Rouveen JO15-3  - Uffelte JO15-1             09.00 Hans Dunnik (4e)

25/11   SC Rouveen JO9-1    - MSC/Amslod JO9-3      10.00 Rene Schra (4e)

25/11   SC Rouveen JO8-2    - Staphorst JO8-2           10.00 Sanne Schra (VR1)

25/11   SC Rouveen JO17-1  - Flevo Boys JO17-2       10.15 Harm Hoeve

25/11   SC Rouveen JO15-2  - Giethoorn JO15-1G      10.30 Ron Dunnink

25/11   SC Rouveen JO19-1  - Staphorst JO19-1         12.00 F.A.J.M. v/d Ploeg (KNVB)

25/11   SC Rouveen 6          - Pesse 3                        14.00 Dick Mejer

25/11   SC Rouveen 5          - Flevo Boys 6                 14.30 Ton Slag

25/11   SC Rouveen 1          - ESC 1                           14.30 H.J. van den Beld (KNVB)     

Zaterdag

02/12   SC Rouveen JO13-2 - FC Wolvega JO13-4        09.00 Erwin Harink      

02/12   SC Rouveen MO13-2 - Dwingeloo MO13-1       09.00 elftal v/d week (VR1)

02/12   SC Rouveen JO11-3  - Staphorst JO11-4         09.00 elftal v/d week (VR1)

02/12   SC Rouveen JO11-2  - Vitesse'63 JO11-1G     09.00 xxx

02/12   SC Rouveen MO13-1 - MSC/Amslod MO13-1   09.00 Johann Leeftink

02/12   SC Rouveen JO15-1  - VHK JO15-1                10.15 Gert Kuiper

02/12   SC Rouveen JO13-1  - Olde Veste'54 JO13-2   10.30 Johan Huisman

02/12   SC Rouveen JO8-1    - SVM JO8-1                  10.30 Patrick Hulst

02/12   SC Rouveen MO17-1 - Espel MO17-1              10.30 Martijn Boldewijn

02/12   SC Rouveen VR1       - SVO BDE VR1             12.00 Dick Meijer?

02/12   SC Rouveen 4           - Tollebeek 3                14.00 Harm Hoeve

02/12   SC Rouveen 3           - VVI 2                         14.30 Ton Slag

02/12   SC Rouveen 2           - DESZ 2                      14.30 A. Loof (KNVB)       

Zaterdag

09/12   SC Rouveen JO11-1   - De Weide JO11-1      09.00 Jaap Roo (3e)       

09/12   SC Rouveen JO15-3  - Vitesse'63 JO15-1G    09.00 Maarten Petter (3e)

09/12   SC Rouveen JO8-2    - HZVV JO8-5             09.00 xxx 

09/12   SC Rouveen JO9-1    - Havelte JO9-1           10.00 Cas van Keulen

09/12   SC Rouveen JO17-1  - Olympia'28 JO17-1    10.15 xxx

09/12   SC Rouveen JO15-2  - FC Meppel/A. JO15-4G 10.30 Alfred Roo (3e)

09/12   SC Rouveen JO19-1  - Stadskanaal JO19-1     12.00 xxx

09/12   SC Rouveen 6           - VVAK 3                      14.00 Ton Slag

09/12   SC Rouveen 5           - Alcides 2                    14.30 Harm Hoeve?

09/12   SC Rouveen 1           - Swift'64 1                  14.30 KNVB 

Zaterdag

16/12   SC Rouveen MO13-1 - Steenwijk MO13-1     09.00 xxx
 
16/12   SC Rouveen JO9-1    - Pesse JO9-1              10.00 Egbert Krale (6e)

16/12   SC Rouveen JO8-1    - FC Oldemarkt JO8-1   10.00 Bart van Dijk (6e)

16/12   SC Rouveen JO15-2  - MSC/Amslod JO15-2   10.30 Theo Bolks (6e)

16/12   SC Rouveen JO13-1  - DZOH JO13-2             10.30 xxx

16/12   SC Rouveen 4          - SVN'69 3                    14.00 xxx      

Zaterdag

27/01   SC Rouveen 1          - Hatto Heim 1              14.30 KNVB          

LET OP: AANVANGSTIJDEN ZIJN ONDER VOORBEHOUD !!   

Lees meer
 

SCHEIDSBEDANKT

Deze week bedanken we de scheidsrechters! Om die reden heeft SC Rouveen een mooi filmpje gemaakt, zie onderstaande link ;-) #SCHEIDSBEDANKT

Lees meer